Saulės moduliai – viena iš pagrindinių saulės elektrinių dalių. Saulės fotovoltinių modulių dėka šviesos energija paverčiama į elektros energiją. Siūlome rinktis saulės modulius iš mūsų asortimento – siūlome puikų kainos ir kokybės santykį!

Saulės modulių tipai, jų panašumai ir skirtumai:

Saulės moduliai yra skirstomi į dvi pagrindines kategorijas, pagal fotoelementų kilmę: kristalinio silicio ir plonaplėveliai. Kristalinio silicio saulės elementai yra efektyvesni, plonaplėviai elementai – mažiau efektyvūs, greičiau degraduojantys, tačiau jų veikimui mažiau įtakos turi šešėlis ir temperatūra. Vartotojams tinkamesni ir ženkliai pigesni yra kristalinio silicio fotoelementai. Pagrindiniai pastarųjų saulės modulių tipai – silicio polikristaliniai ir monokristaliniai moduliai.

Monokristaliniai saulės moduliai yra pagaminti iš monokristalinių fotoelementų, kurie pasižymi idealiai orientuota kristaline gardele. Šių fotoelementų paviršius vizualiai lygus. Sulaminavus šiuos fotoelementus moduliai yra truputėlį tamsesni, juodesnio atspalvio, nei polikristaliniai moduliai. Jie pasižymi aukštesniu efektyvumu karštomis dienomis, lyginant su polikristaliniais moduliais. Taip pat monokristaliniai moduliai yra technologiškai labiau pažengę – galingesni, jų reikia mažiau. Tokiu būdu užimamas mažesnis plotas ant namo stogo ar ant žemės.

Polikristaliniai saulės moduliai  yra pagaminti iš polikristalinių fotoelementų, kurie pasižymi laisvai orientuotais monokristalais. Šių fotoelementų paviršius yra skirtingas – unikalus, margai mėlynas. Nerasite dviejų identiškų fotoelementų.

lukosol